Garmin Alpha 100 – przygotowanie do pierwszego treningu

Po zapoznaniu się z zawartością opakowania przyszedł żeby poznać wszystkie możliwości urządzenia Garmina Alpha 100 i… przyzwyczaić do tego urządzenia niesfornego Gniewiczka.

Po wszystkich trudach dnia, zawodach strzeleckich, urodzinach mamy i wielkim sprzątaniu mojego niewielkiego domostwa wreszcie mogę w spokoju przygotować się do pierwszego treningu z Garminem Alpha 100. To nic, że już noc w pełni. Prawdziwy przewodnik ogarów czasami kładzie się późno spać bo np. musi naładować obróżkę z nadajnikiem albo sprawdzić czy wszystko w porządku z odbiornikiem Alphy 100. Zatem rozłożyłam wszystkie urządzenia, kabelki, bateryjkę i…

garmin alpha 100

Bardzo lubię ten moment, kiedy w moim domu pojawia się nowy telefon i przejęta zabieram się do rozpracowania nowego gadżetu. Tak jest i tym razem. Odbiornik Alphy 100 wygląda jak pancerna komórka i tak samo jak ona posiada baterię litowo-jonową, którą możemy wiele razy ładować. Jak przekonuje producent naładowana bateria wytrzymuje do 20 godzin.

garmin alpha 100

Analogicznie rzecz ma się z obrożą, która przed podjęciem pracy powinna być przez 5 godzin ładowana. Zatem do dzieła, bo przed nami ciekawy dzień, bowiem wyruszymy przecież wraz z Gniewiczkiem na pierwszy wiosenny garminowy trening. O tym, co przeżylismy i jak wyglądał nasz spacer z GPS-em dowiecie się w tym wpisie. Darz Bór!

Monika Starowicz

Monika Starowicz

Na codzień jestem artystką - plakacistką, rysowniczką z Katowic. Kilka lat temu stałam się myśliwą, a na leśne ścieżki zaprowadziły mnie ogary - wspaniałe polskie psy. Wieloletnia praca z ogarami w naturalnym łowisku, obserwowanie ich zachowań, poznawanie ich naturalnych predyspozycji i instynktów są dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Wspólne myśliwskie wyprawy są bardzo ważnym elementem w budowaniu wyjątkowej więzi pomiędzy pracującym psem, a myśliwym. Wspólne łowy to zawsze jest święto, a nowoczesne technologie zapewniają nam bezpieczny wspólny powrót do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *